best free magento theme

Skip to Main Content »

Your shopping cart is empty

Bezpieczeństwo i pewność zakupów

 

Ze strony wysyłkowego sklepu www.wszystkodlakatolika.pl, podczas dokonywania zakupów, zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Z przyczyn od nas niezależnych, bezpieczeństwo to może być zagrożone, dlatego poniżej wymieniamy kilka zasad bezpiecznego dokonywania zakupów w naszym sklepie:

Zasada pierwsza:
Podczas rejestracji w naszym systemie www.wszystkodlakatolika.pl wymyśl hasło, które będzie trudne do odgadnięcia przez inne osoby.  Warto użyć co najmniej sześciu losowo wybranych dużych i małych liter, cyfr i symboli np $#@!%^&*(). Nie należy używać daty urodzenia swojej i bliskich, numerów telefonu, imienia dziecka, psa, kota itp.

Zasada druga
Jeżeli nie jesteś jedynym użytkownikiem komputera lub dokonujesz zakupu za pomocą publicznie dostępnego komputera, powinieneś natychmiast wylogować się po dokonaniu operacji na swoim koncie, w szczególności transakcji zakupu.
Bezpieczeństwo zakupów dokonywanych w domu jest o wiele większe.

Zasada trzecia
Sprawdź czy Twoja przeglądarka nie ma włączonej opcji zapamiętywania haseł wpisywanych w formularze na stronach www. Jeśli Twoje hasło zostało zapamiętane przez przeglądarkę, z której korzystasz na komputerze publicznym, należy je usunąć w opcjach ustawień przeglądarki.
Jeżeli natomiast dokonujesz zakupów z domu, nie musisz się o to martwić. Bezpieczeństwo zakupów dokonywanych w domu jest o wiele większe.

Zasada czwarta
W celu prawidłowego działania naszego sklepu przeglądarka, z której korzystasz powinna mieć włączoną obsługę plików cookie. Będą tam zapisywane tylko i wyłącznie informacje niezbędne do właściwego funkcjonowania naszego systemu.